"Blaženost v duši, přírodu v srdci."
zitsprirodou@gmail.com
725607432

O nás

O nás

Tato malá ešopa vznikla především k prodeji našich výpěstků zahradních rostlin. Přírodní ekozahrada s permakulturní údržbou je naším hlavním koníčkem a můžeme nabídnout množství zajímavých sazenic, semen a sušených bylin.

Ke zdravému životnímu stylu samozřejmě patří vhodná strava a přírodní kosmetika, což jsou rovněž odvětví, kterými se zabýváme. Nabídka v těchto kategoriích je velmi skromná, avšak časem se třeba rozroste.

Okrajově se věnujeme akvaristice a máme dvacetiletou zkušenost s chovem, odchovem i výrobou kompletních akvárií na míru. Teraristika nám taktéž není cizí a stovky odchovaných hadů v několika druzích jsou toho důkazem – toto je však již minulostí a nyní se věnujeme hlavně rostlinám a knihám. Stále jsme však schopni na zakázku sestavit výstavní akvárium či terárium. Skromná nabídka chovatelských potřeb vychází ze spolupráce se spřátelenou prodejnou AkvaBazar v Malenovicích.

Žít s přírodou je rovněž mateřským e-shopem malého nakladatelství Černý Drak, které je zaměřené na přírodní a duchovní tematiku, zamlčované dějiny a jiné záhady a fantasy beletrii. Mnohé knihy zrcadlí náš hlavní předmět zájmu, a to je původní Víra našich pohanských Předků Slavjanů. Slavjanství je taktéž další kategorií v ešopě, v níž nabízíme naše dřevěné výrobky s posvátnou symbolikou.

 

Kamennou prodejnou zatím nedisponujeme.

 

Kontakt:

Roman Koňařík, Bílovice 423, 687 12

ičo: 75775310

Nejsem plátce DPH

 

tel: 725607432

 

Bankovní spojení:

  • BANKA: Fio
  • IBAN: CZ8120100000002601010078
  • BIC: FIOBCZPPXXX